Проєкт “Водно-пейзажний парк «Саржин яр», що у Харкові, отримав Гран-прі Першої Національної премії з ландшафтної архітектури і садового дизайну

Він переміг у номінації «Реновація і ревіталізація територій». Його розробила компанія «SBMstudio».

Що відомо про парк?

Площа Саржиного яру становить близько 17 га. Проєкт був задуманий як альтернатива парку ім. Горького. Були створені різні зони відпочинку, побудовані велоестакада, система озер.

При цьому використовувалися екологічні рішення: глиняне дно і береги з вербових кілків. Проєкт реалізований у 2018-2020 роках.

Про премію

Українська національна премія у галузі ландшафтної архітектури і садового дизайну була заснована у 2019 році. Організатори: КБ «Ландшафт і архітектура», Гільдія ландшафтних архітекторів України, Національна спілка архітекторів України, Ботанічний сад імені О. Фоміна.

Фото: redpost.com.ua

• Категорія запису:Історія