Ви зараз переглядаєте До нашого музею портапила унікальна картина одеської художниці

Щойно до Національного музею архітектури та будівництва потрапила унікальна картина одеської художниці Клавдії Ошевої під назвою «Побачення із майбутнім»

Цей твір обов’язково прикрасить нашу художню експозицію музею.

Про Клавдію Миколаївну Ошеву (1919 – 1994) відомо не так і багато. Вона займалася живописом. Писала пейзажі та картини побутового жанру.

Народилася в 1919 році в Маньчжурії. У 1954 року закінчила Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва, факультет монументально-декоративного живопису. З 1964 року працювала в Одеському художньо-виробничому комбінаті Художнього фонду Спілки художників Української РСР.

Із 1970 року її прийняли до лав Одеської організації Спілки художників УРСР. Основні твори художниці: “Юність” (1968), “Річка в Седневі”, “Вересень” (1968), “Сім’я” (1970), “Дівочі мрії” (1972), “Льон” (1973).

• Категорія запису:Експонати