Ви зараз переглядаєте На ефірі ТБ “Правда ТУТ”

На ефірі ТБ “Правда ТУТ” обговорили, як втілити в життя соціальну ініціативу Фонду Віктора Лещинського – створення Національного музею архітектури та будівництва.

Про це пише “Фактор” з посиланням на пресслужбу Віктора Лещинського.

Карта перспективного плану Києва 1911 року

“Цей культурний осередок допоможе нам зібрати історичні надбання галузі та популяризувати серед молоді будівничі професії. Також хочемо, щоб наш музей став сучасним простором не тільки для екскурсій, лекції, а ще й слугував місцем для різноманітних заходів!

Підкреслю, що мій Фонд за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України та групи компаній Win Experts розробив чіткий план дій, аби Національний музей архітектури та будівництва з’явився якнайшвидше та одразу зміг поповнюватися численними експонатами.

Приємно, що з кожним днем ми залучаємося усе більшою і більшою підтримкою людей! А це означає, що наша праця комусь потрібна, що робимо велику та важливу справу!

Нагадаю, приміщення музею знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців,77″, – резюмує Віктор Лещинський.

Лещинський: Національним музей стає тоді, коли його створює вся країна (Відео)